Про нас

Massimo Agency

Інтернет-агенція. Ми зробимо Ваш інтернет-бізнес ефективнішим та прибутковішим!

Послуги, які ми надаємо!

Ми працюємо відкрито та надаємо звіти про виконану роботу!

Ми відповідально ставимось до своєї роботи. Нашою метою є зробити кожен проект успішнішим ніж він був до цього, а нові проекти зробити кращі ніж у Ваших конкурентів!

САЙТ КОМПАНІЇ

Сайт для вашої компанії з сучасним дизайном.

LANDING PAGE

Односторінковий сайт, головним призначенням якого є «примусити» відвідувача зробити потрібну дію. Причому, в сайтах такого типу дуже високий відсоток успішних спроб.

SMM

Один із засобів просування своїх товарів та послуг за допомогою соціальних мереж. Головною метою SMM просування є підвищення впізнаваності вашого бренду, зростання зацікавленості вашим продуктом, постійна комунікація з потенційними та існуючими клієнтами.

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН

Інтернет-магазини будь-якої складності. Зручні адмін-панелі.

SEO + КОНТЕНТ

Комплекс заходів направлених на підняття позицій сайту в результатах видачі пошукових систем (google, yandex, yahoo та ін.) по певних запитах (ключових фразах)

GOOGLE ADWORDS

Онлайн-рекламний сервіс, який дозволяє рекламодавцям конкурувати для відображення коротких рекламних текстів для веб-користувачів, частково ґрунтуючись на ключові слова, зумовлені рекламодавцями, що може зв’язати, скопіювати вміст веб-сторінок, що відображаються користувачам.

Робота в команді!

Інтернет-агентство Massimo – це команда молодих, але досвідчених спеціалістів. З кожним днем ми водосконалюємо свої вміння для того, щоб працювати краще та створювати для вас нові можливості розвитку вашого бізнесу.

Наша команда

Лише молоді спеціалісти, які прагнуть працювати та розвивати Ваш бізнес! 

Богдан

Богдан

Google Adwords

+380 66 899 14 14

Максим

Максим

CEO

+380 95 137 36 80

Богдан

Богдан

IT

+380 96 677 29 09